top of page

WYBÓR

Zaprojektuję dla państwa kuchnię, łazienkę czy jakiekolwiek inne pomieszczenie(zgodnie z panującym w państwa domu stylem lub z kilkoma uwagami przy planowanym późniejszym remoncie dla reszty pomieszczeń). Projekt uzupełniony będzie kosztorysem oraz wizualizacjami.

KONCEPCJA

Propozycję tą kieruję do tych z państwa, którzy chcieliby poznać możliwości swojego mieszkania. Tworzę układy funkcjonalne dopasowane do państwa potrzeb i oczekiwań w dziedzinie architektury wnętrz. To nie tylko ustawianie mebli w określonym porządku, lecz także zmiana funkcji wnętrza. To także możliwości jakie pojawiają się po usunięciu/dodaniu ścian lub ich przesunięciu. Oferta ta nie obejmuje wizualizacji, rozrysu mebli czy listy zakupów jednak jest bardzo przydatna dla tych z państwa, którzy chcą dowiedzieć się więcej o możliwościach układów pomieszczeń czy mebli, o tym jak wygodnie mieszkać.

KONCEPCJA Z WIZUALIZACJĄ

Oferta ta zawiera całościowo etap koncepcyjny-czyli kilka układów funkcjonalnych wnętrz wraz ze wstępnymi wizualizacjami. Wizualizacje są ważnym elementem, który często decyduje o tym co wybierzemy. Dzięki nim można zweryfikować wizję z rzeczywistością. Oferta ta nie zawiera rysunków technicznych ani listy zakupów-natomiast daje nam pojęcie o tym, czego należy szukać, aby stworzyć taki a nie inny klimat.

DEKOROWANIE

Kolejna propozycja jest usługą dla tych z państwa, którzy nie planują zmieniać funkcji pomieszczeń, natomiast chcą zmienić atmosferę wnętrz. Chodzi tu o zmianę stylu panującego w pomieszczeniach poprzez zmianę kolorów, dodatków, mebli.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

 

Obejmuje on całościowy projekt architektury wnętrz. Czyli etap koncepcji z pełnymi wizualizacjami, plus rysunki techniczne, rozrysy mebli, listy zakupów. Zawiera w sobie:

 • kilka układów funkcjonalnych wszystkich pomieszczeń;

 • wizualizacje wstępne, a w kolejnym etapie pełne;

 • rozwinięcia widoków ścian(z rozplanowaniem układów płytek, tapet itd.)

 • projekty podłóg (z wyborem materiałów);

 • projekty sufitów z wyborem oświetlenia;

 • projekty z rozrysem mebli robionych na zamówienie (np.kuchennych)

 • pełne projekty łazienek;

 • pełne projekty garderoby;

 • rysunki wykonawcze;

 • szacunkowy kosztorys dla aranżacji;

 • lista zakupów z propozycjami sklepów, w których dane elementy są dostepne

NADZÓR

 

Można skorzystać z nadzoru nad projektem, czyli kilkoma wizytami na budowie, dzięki czemu jakość robót i zgodność z projektami zostanie sprawdzona.

Nadzór łączy się z propozycją projektu kompleksowego.

PROJEKTY MEBLI

Oferta ta skierowana jest do tych z państwa, którzy chcą dopełnić swoje wnętrze meblem wykonanym na zamówienie. Meblem wyjątkowym.

PROJEKTY ON-LINE

 

Czyli oferta „bez wychodzenia z domu”. Kontakt utrzymujemy za pomocą dostępnych źródeł komunikacji (telefon,internet).

bottom of page