top of page

ETAP I

Najważniejsi jesteście Wy - czyli klienci. Dlatego też na pierwsze spotkanie kładę szczególnie duży nacisk, gdyż możemy wówczas się poznać. Spotkanie odbywa się w miejscu i czasie dogodnym dla Was. Omawiamy wtedy zakres projektu: czas realizacji i zakres prac. Klient poznaje dokładnie ofertę mojej firmy, aby mógł się zdecydować na jeden z wariantów: wybór, koncepcje, koncepcje z wizualizacją, dekorowanie, projekt kompleksowy, projekt kompleksowy z nadzorem czy tez projekt mebli. Rozmowa o wizji, preferencjach, przyzwyczajeniach, upodobaniach , swoich potrzebach i wymaganiach jest na etapie 1 jednym z najważniejszych elementów gdyż pragniemy tego samego: stworzenia domu Waszych marzeń. Na kolejnych spotkaniach, bądź podczas kontaktu mailowego/telefonicznego, określamy bardziej szczegółowo preferencje dotyczące kolorystyki wnętrz, funkcji pomieszczeń i charakteru mającej powstać architektury wnętrz.
ETAP II

Po rozmowie z klientem pokazuję kilka propozycji układów funkcjonalnych wnętrz. Po podjęciu decyzji przez klienta robię wstępne wizualizacje.
 

ETAP III
Ten etap to dokonywanie wyborów z zaprezentowanych materiałów wykończeniowych, mebli, kolorystki itd. Prezentuję prace w formie rysunków technicznych(rzuty, przekroje), szkiców(perspektywy) i wizualizacji wnętrz. Przedstawiam listę zakupów i szacowany kosztorys.
ETAP IV
Etap końcowy to oddanie projektu wnętrza do realizacji. Dostaną państwo projekt wykonawczy oraz listę zakupów wraz ze sklepami.
bottom of page